Proxima Ajans

AKILLI ANKET SİSTEMİ

Akıllık anket sistemleri, yazılım otomasyonu;

Akılla anket sistemleri aslında hedef kitleye yönelik mükemmel bir satış yazılımıdır. Bu yazılım 3 faz şeklinde planlanır;

1.FAZ - Öncelikli olarak PROXIMA ile FİRMA karşılıklı toplantı yapar. Bu toplantı sonucunda yazılımda kullanacağımız sorular ve cevaplar belirlenir. Belirlenen soru ve cevaplara göre algoritma oluşturulur.

2.FAZ - Sonrasında tasarım ve yazılım alanına geçilir. Bu yazılımdaki mantık şu şekilde işler; soru sorulur ve karşısına tek yada çok seçenekli cevaplar çıkar. İkinci soru ise verilen cevaba göre gelir.

Örnek vermek gerekirse;

En çok hangi meyveyi seviyorsunuz?

Mesela D- şıkkı dedi ve Portakalı seçti... Diğer soru şu şekilde olacaktır

Portakal tüketmeyi en çok nasıl tercih edersiniz?

Bu Soruda da diyelimki A- şıkkı dedi ve Portakal Suyunu seçti... Diğer soru ise portakal suyu ile alakalı olacaktır.
Bu şekilde ürün ve hizmetinize göre oluşturmak istediğiniz hedef kitleyi tam olarak belirliyorsunuz.

3.FAZ - Sonrasında bitmiş olan yazılımınızı (web yada uygulama) reklama hazır hale getirip hangi platformda reklam yapmanız gerektiğini planlayıp reklamınızı yayına alıyorsunuz.

Akıllı anket sistemi şirketimize ne katar?

Akıllı anket sistemi anlaşma sağlandıktan ne kadar zaman sonra biter ve yayında olur? Eğer sistem web tabanlı yapılacaksa, soruların sayısına göre sorular belirlenip algoritma çıktıktan sonra 1-3 hafta içinde teslim edilir.

Eğer sistem mobil uygulama tabanlı yapılacaksa, soruların sayısına göre sorular belirlenip algoritma çıktıktan sonra 3-6 hafta içinde teslim edilir.

Fiyat hakkında bilgi almak için bilgilerinizi giriniz

Tam hedef kitle müşteri datasını oluşturmak için PROXIMA SOSYAL SORUMLULUK sayfamızı ziyaret etmek için lütfen tıklayınız...